نانو پوششهای آجرنما

 
 

پوشش آجر

نمای ساختمان یکی از بخش های مهم ساختمان می باشد. حفظ نظافت آن به علت عدم دسترسی جهت نظافت دوره ای بسیار مشکل بوده و مشکلاتی که به دلیل جذب آب بر نمای ساختمان ایجاد می شود عبارتند از :

نمای زیبای ساختمان شما بعد از بارندگی دچار شوره زدگی می شود که علت آن را می توان ترکیب شدن آب باران با نمک آجر و یا مواد آلی و آهکی ملات پشت آجر دانست.
نمای ساختمان پس از مدت کوتاهی آلودگی را به خود جذب کرده و شکل ظاهری ساختمان نازیبا می شود. علت آن ترکیب شدن ذرات نشسته بر روی سطح و حل شدن آن با آب باران می باشد.
در فصل سرما، وقتی آب باران جذب مصالح شده، یخ می زند و به علت ازدیاد حجم آب پس از یخ زدگی باعث ترک خوردگی و خرد شدن مصالح می گردد.

پوششی فوق‌العاده نازک و نامریی بر روی سطوح ایجاد می‌کند و در تمامی خلل و فرج‌های سطح نفوذ می‌کند و باعث ایجاد یک لایه حفاظتی کاملاً ساختاری می‌گردد.

اجازه نفوذ آلودگی و اثر شوره و یا سفیدک توسط باران و یا هرگونه رطوبت بر روی سطح اجرا شده را نمی‌دهد.

موجب ضد آب شدن سطوح آجری یا سیمانی می‌شوند.

حفظ نما از ریزش احتمالی دوغاب.

نانو آجرنما های نانو نما با قابلیت جذب حداکثری و ماندگاری بالا ساخته شده است، می‌تواند به عنوان یک پوشش کاملاً نامرئی، استفاده شود.

حفاظت نامرئی از سطوح، ضد آب کردن و آب‌بند کننده انواع سطوح سیمانی، سنگ، بتن، آجر، خاک رس، سنگ قاب، پوشش‌های کف و یا دیوار، نمای ساختمان، مصالح رنگی و رنگ شده و یا کاشی‌های سقف، همه در حوزه کاربردی این محصول می‌باشد.

پوشش آجر

ویژگی‌های نانو آجرنما
محافظت سطوح در مقابل آلودگی

به ظاهر سطوح تأثیر نمی‌گذارد (ضخامت لایه ۱۰۰ الی ۱۵۰ نانومتر)

محافظ در برابر اشعه ماوراءبنفش

مقاوم در برابر سایش

اجرای آسان، جذب سریع

مقاوم در برابر شستشو تا فشار ۶۰ بار

پایداری بسیار زیاد

کاملاً بی رنگ و بی‌بو

محافظت در برابر خزه‌ها و قارچ‌ها

مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی

جلوگیری از خسارات ناشی از هوازدگی

مقاوم به حرارت تا ۴۵۰ درجه سانتی‌گراد

بدون هیچ گونی تغییری در ساختار فیزیکی و شیمیایی سطح پایه (حفاظت دائمی از بافت سطح)

طراحی سایت